VIN – transporto priemonės identifikavimo numeris taip pat vadinamas važiuoklės numeriu – tai unikalus kiekvieno automobilio numeris, kuriame yra daug informacijos apie automobilį. VIN yra tokia informacija kaip: gamybos šalis, pagaminimo metai, pavaros tipas, variklio versija ir įranga.

VIN Decoder Dacia

VIN numeriai pirmą kartą buvo naudojami 1954 m. Jungtinėse Valstijose. Automobilių gamintojai, pavyzdžiui, Dacia jau žymi savo automobilius, populiariausi modeliai: Dokker, Duster, Logan, Lodgy, Pick Up, Sandero, Lastun, Solenza. Tokio tipo ženklus pradėjo naudoti Europos gamintojai. Tačiau pirmieji skaičiai atrodo kitaip. Tik aštuntajame dešimtmetyje (tiksliai 1981 m.) Pasaulio gamintojai bendrauja su amerikiečiais.

1981 m. Greitkelių eismo saugumo administracija JAV nustatė tradicinį VIN formatą. Parduodami automobiliai turėtų turėti VIN numerį, kuriame yra 17 simbolių, neturinčių raidžių I (I), O (o) arba P (q) (kad išvengtumėte klaidų iki 1 ir 0). Bendra sistema palengvina darbą policijai, draudimo bendrovėms ir pardavėjams. Nuo to laiko kiekvienas automobilis turi VIN numerį, kurio ilgis yra 17 raidžių ir skaičių.

VIN Decoder Dacia leidžia patikrinti, ar dabartinė automobilio įranga yra tokia pati kaip gamintojo sumontuotas originalas. Galite patikrinti spalvų dažus ir patikrinti apmušalus, langus, apdailą, šildomą priekinį stiklą arba oro pagalvių skaičių.

Jei kuri nors įranga yra kitokia, tai gali reikšti, kad siūloma transporto priemonė gali būti automobilyje!

Kitas labai svarbus dalykas, kurį reikia įsigyti, yra informacija, ar transporto priemonė buvo pavogta. Deja, ši problema atsiranda dažniau, taip pat ir „Dacia“ automobiliai.

VIN Dacia surasti čia.

Atminkite, kad prieš pirkdami patikrinkite transporto priemonės istoriją. Tai atliksite įvesdami toliau nurodytą VIN kodą Dacia: