„Automobiliai“ „Dacia S.A.“ yra „Rumunijos automobilių gamintojas“. Įmonė buvo atid 1966 m.

VIN patikrinkite Dacia

Ir nuo 1999 m. Yra Prancūzijos automobilių gamintojo „Renault“ dukterinė įmonė. Tai didžiausia Rumunijos bendrovė, kurią sudaro pajamos ir didžiausia eksportuotoja, sudaranti 7,3% visosšalies eksporto 2014 m. „Argeș“ apskritis šiuo metu yra penkta pagal dydį Europos automobilių gamybos įmonė, iš viso 2013 m. Pagaminta 412 718 vienetų (automobilių ir CKD rinkinių), o 2014 m. – 511 465 vnt.

Prekinis ženklas, kaip ir bet kuris kitas, skelbia savo produktų VIN numerį. Tai padeda nustatyti transporto priemonės istoriją. Pagal VIN Check Dacia, kurioje yra 17 ženklų, galime gauti informaciją apie gamybos metus, įrangą, originalų spalvų dažus. Taip pat jis leidžia jums patikrinti avarijos istoriją. Labai svarbu žinoti, kaip atrodo „VIN Check Dacia“.

VIN numerį galite rasti transporto priemonėje arba kitose vietose. Populiariausios vietos transporto priemonėje yra: automobilio rėmo priekyje, šalia galinio rato, atsarginio rato ar šalia jo, variklio bloko priekinė dalis (pertvara), vidurinė kolona, ​​šalia keleivio sėdynės. Taip pat galite rasti VIN numerį kitose vietose: registracijos kortelę, transporto priemonės pavadinimą, draudimo polisą, policijos ataskaitas, savininko vadovus.

VIN Dacia surasti čia.

Atminkite, kad prieš pirkdami patikrinkite transporto priemonės istoriją. Tai atliksite įvesdami toliau nurodytą VIN kodą Dacia: